icon-sip-dom.png

Завдання нашої компанії – допомогти вам побудувати житло вашої мрії швидко, доступно, якісно, ​​надійно

ДАВАЙТЕ ЗНАЙОМИТИСЯ!

Компанія EurHome пропонує своїм клієнтам повний цикл послуг, починаючи від архітектурно-проектних робіт та сучасної виробничої лінії, і закінчуючи кваліфікованими інженерами будівельниками.

Завдання нашої компанії – допомогти вам побудувати житло вашої мрії швидко, просто, якісно, ​​надійно і за доступні гроші. Для цієї мети використовується Home комплект з сіп панелей, який є новим рішенням для українського ринку. Будинок-конструктор добре відомий на Заході, де багато жителів передмість вибирають саме цю технологію для зведення комфортабельного житла. Таку конструкцію дуже легко транспортувати і можна доставити в будь-яку точку країни, після чого залишиться зібрати її на місці. EurHome сіп комплект привертає увагу також тим, що для його складання не потрібно володіти великими будівельними навичками.

 

НЕМА ЗАЙВИХ ЗАТРАТ
Будівництво сіп будинків під ключ залишається одним з головних напрямків нашої роботи. Ви можете використовувати готові EurHome сіп комплекти , щоб швидко звести надійний будинок будь-якого типу, починаючи від комерційної або складської нерухомості і закінчуючи повноцінним житловим будинком.
Каркасний будинок за канадською технологією дозволяє максимально полегшити процес будівництва. Замовник отримує готовий набір елементів, які потрібно просто зібрати в установленому порядку.

Вас ніщо не обмежує в тому, щоб розпочати складання відразу після доставки сіп комплекта будинку , так як процедура практично не відрізняється від тієї, яку використовують діти при грі в конструктор. Для зведення не потрібно прикладати серйозних фізичних зусиль або стикатися з додатковими витратами.

Монтажні роботи здійснюються без залучення спецтехніки. Комерційні будівлі з сіп панелей обійдуться недорого, що стане ще однією причиною скористатися саме цією технологією будівництва. Перед відправкою набору замовнику всі елементи обов'язково збираються на виробництві, що в результаті дозволяє виключити брак. Збірка на виробництві виключає отримання зайвих елементів, тому замовник платить тільки за ті матеріали, які будуть використані за призначенням.


Як максимально спростити будівельні роботи?
Готові проекти будинків з сіп панелей не випадково користуються великою популярністю. Вони дозволяють значно скоротити час підготовчого етапу, отримавши готову конструкцію без зволікань. Готовий до збірки комплект дозволяє завершити будівельні роботи на 70 відсотків до моменту доставки матеріалів. СІП будинки від виробника завжди обходяться дешевше, що дозволяє заощадити серйозну суму.
Ми володіємо потужною виробничою лінією, завдяки чому роботи будуть завершені вчасно, а їх якість залишиться бездоганною. Наша компанія займається виробництвом СІП-панелей, які шиповані за допомогою цілісного дерев'яного бруса. Виготовлення сіп панелей передбачає спеціальну обробку матеріалів, яка дозволяє значно продовжити термін служби всієї конструкції. Звернувшись до нас, ви зможете отримати сучасний комплект за вигідною ціною.
Будівництво будинків з панелей фактично зводиться до того, щоб зібрати всі елементи і встановити будинок на обраному місці. Комплектуючі ідеально підігнані, тому витрачати додатковий час вам не доведеться. Будинок з сіп дозволяє:

  • скористатися перевагою індивідуального підходу;

  • отримати комплект на прозорих умовах;

  • застосувати якісні комплектуючі, створені за сучасними стандартами;

  • замовити супутні матеріали, наприклад, покрівлю або огорожу.

Ми прагнемо привнести європейські технології і рівень якості в нашу країну, щоб ви змогли відчути справжній комфорт в повсякденному житті. Придбанний у нас сіп комплект будинку може бути доставлений в будь-яку точку на карті країни. Готовий будинок-конструктор " EurHomeSIP “ потрібно лише зібрати, побудувавши своїми руками будинок, про який раніше доводилося тільки мріяти.


ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ
Канадська технологія будинку успішно застосовується навіть в країнах з більш суворим кліматом. Вам лише потрібно звернутися до наших фахівців, які завжди готові надати детальні консультації. В процесі проектування ми обов'язково врахуємо всі побажання клієнта. Проекти з сіп панелей обходяться недорого, а якщо їх реалізацією займаються професіонали, то чудовий результат буде гарантований. Ми займаємося виготовленням домокомплектів швидкої та остаточної збірки. Нашим продуктом виступають готові блоки, які допомагають в спорудженні об'єктів будь-якого масштабу.
Якщо відповідально підійти до процесу складання, то звести будинок можна своїми силами. Замовникам не доводиться турбуватися про переплату за будматеріали, які не будуть використані. Канадський будинок із сіп панелей не передбачає додаткову підгонку елементів, тому зайвих матеріалів просто не залишається. Всі елементи конструкції випускають індивідуально під створений для вас проект. Наше виробництво сіп панелей дозволяє отримати будинок, який буде десятиліттями вірою і правдою служити своїм власникам.

 

СПРОЩУЄ БУДІВНИЦТВО
З кожним роком застосування сіп панельного будівництва стає все більш популярним, що не дивно, так як дана технологія має відразу кілька переваг.
Після отримання комплекту вам не доведеться додатково займатися підгонкою панелей або формуванням системи пазів. Все сіп панелі, виробництво яких успішно налагоджено нашою компанією, заздалегідь підігнані для того, щоб зробити їх застосування простим для будь-якого замовника. Залишається зібрати каркасно-опорну систему з панелей там, де ви завжди хотіли звести будинок для себе і своєї сім'ї. Будинки за канадською технологією відправляються тільки після того, як буде зроблено внутрішній контроль на виробництві. Технологи обов'язково здійснять виміри матеріалів, а також виконають контрольну збірку на виробничому об'єкті. В результаті будинок з сіп панелей в Києві буде доставлений в оптимальній комплектації, тому вам не доведеться витрачати додаткові кошти на покупку матеріалів в процесі будівництва.


Будівництво з сіп панелей здійснюється із застосуванням матеріалів, отриманих завдяки спеціальній технології. Замовник отримує будівельні елементи, які поставляються з вмонтованим дерев'яним брусом, які пройшли антипіренову обробку. В результаті будинки з сіп панелей у Києві набувають вогне та біозахисту, який призводить захист споруди від вогню на якісно новий рівень. Ми є однією з небагатьох компаній на українському ринку, яка пропонує вітчизняним покупцям сертифіковані комплекти, за які вам не доведеться переплачувати. Канадська технологія оточить ваше життя затишком, безпекою і теплом.

 

ЗАМОВЛЯЙТЕ ДОМКОМПЛЕКТ СЬОГОДНІ, ЯКЩО ЗАВЖДИ МРІЯЛИ ПРО ДІМ ЄВРОПЕЙСЬКОГО КЛАСУ!