icon-sip-dom.png

КОНТАКТИ

АДРЕСА:

Туполева 8, оф 21 Київ

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ:

ДІЗНАТИСЯ ДЕТАЛІ

arrow&v

МИ З ВАМИ СКОРО зв'яжемося

Корпорація 

М. Одеса. +380 (97) 672 40 93

WhatsApp Image 2022-02-14 at 20.19.52.jpeg

Крок. М. Мукачево, +380 (50) 596 78 71,

viber_image_2022-02-14_20-13-43-689.jpg

Ultra Sip Home, +380 (97) 001 22 10

Screen Shot 2022-02-18 at 5.44.16 PM.png

FoxWoods Київ, + 380 (67) 398 47 79

FoxWood-logo-sip-sl.png

Представництва

EurHome_logo_black.png

Eurhome Лубни-Полтава +380 (66) 449 92 32,

EurHome_logo_black.png

Eurhome Тернопіль, +380 (98) 306 77 05

EurHome_logo_black.png

Eurhome Хмельницький, +380 (97) 943 23 16

EurHome_logo_black.png

Eurhome Львів, +380 (97) 943 23 16

EurHome_logo_black.png

Поточне будівництво

Якими перевагами володіють будинку за канадською технологією?

Виробництво будинків з сіп-панелей повністю відповідає нашим кліматичним умовам, а вартість проекту залишається невисокою, що робить канадську технологію кращою альтернативою традиційним варіантам будівництва будинків. Панельні будинки можна побудувати в стислі терміни, заощадивши на їх подальшій обробці. Вибираючи між технологіями будівництва, обов'язково ознайомтеся з можливостями, які пропонує сіп-буд. Давайте уважно розглянемо особливості будівництва каркасних будинків, щоб позбутися від усіх міфів і керуватися тільки фактами перед початком будівництва.

Недорогі будинки з панелей

Щоб звести будинок в рамках канадської технології, для початку потрібно замовити панелі sip. Новачки нерідко задаються питанням, що таке сип-панелі. Для виготовлення цих будівельних блоків використовують два листа OSB, між якими поміщають прошарок утеплювача. Плити з'єднуються між собою, завдяки чому вдається отримати високоміцний будматеріал, що витримує серйозні навантаження. Важливою перевагою є те, що будинки з sip-панелей дуже просто монтувати. Отримати готовий будинок можна за 2-3 місяці, а економія в порівнянні з цегляними будівлями виявиться разючою. З цієї причини такі будинки можна зустріти в європейських країнах, США, Канаді та Японії.

Проста технологія – бездоганні результати

Будівництво будинку з сіп-панелей може здійснюватися навіть замовником, якщо у нього є мінімальні будівельні навички і кілька друзів в якості помічників. Однією з серйозних проблем, з якою можна зіткнутися при виборі традиційної технології будівництва, є низька кваліфікація будівельників.

Сьогодні sip-dom збирають в заводських умовах, тому на об'єкт він надходить в готовому вигляді. Необхідно тільки скріпити всю конструкцію воєдино, слідуючи запропонованому проекту. Щоб неправильно зібрати каркас або прикріпити до нього панелі, потрібно дуже постаратися. Сіп-панелі, проекти яких ви можете замовити в нашій компанії, виключають ризик халтури і нераціонального застосування матеріалів. Для кожного будинку використовується певна кількість раніше зібраних панелей, що виключає появу надлишків при правильній збірці.

 

Особливості будівельного процесу

Замовляти сіп-панелі, виробництво яких має відбуватися відповідно до встановлених стандартів, краще в перевіреній компанії, що володіє багаторічним досвідом роботи. В цьому випадку можна отримати впевненість у тому, що комплект буде включати в себе не тільки стінові панелі, але й перекриття, елементи покрівлі та підлоги. Використовуючи сіп-панелі, будинки можна зробити більш легкими, а вимоги до фундаменту виявляться нижче, що дозволить скоротити витрати і прискорити завершення проекту.

Будівництво сіп-будинків починається з установки фундаменту, який буває декількох типів. Свайний гвинтовий фундамент відмінно підходить для легких каркасних конструкцій. Під несучими елементами закладають обв'язувальний брус, до якого кріпиться стартова дошка. Далі потрібно встановити сендвіч-панелі на свої місця, що полегшено завдяки спеціальному замковому кріпленню, яким оснащена кожна з них.

Стрічковий фундамент передбачає, що будівництво будинків сіп-панелі у даному випадку буде відбуватися з деякими особливостями. Обв'язувальна дошка встановлюється безпосередньо на фундамент. В процесі виконання монтажних робіт фахівцям слід приділити особливу увагу герметичності стиків між плитами. Підвищити теплоізоляційні якості споруди дозволяє монтажна піна, що наноситься на бічні грані блоків перед з'єднанням. Будівництво будинків за канадською технологією з дотриманням простих правил дозволить отримати міцну конструкцію, в процесі експлуатації якої можна не боятися усадки та інших неприємних явищ.