icon-sip-dom.png

ФУНДАМЕНТ СІП БУДИНКІВ

Luxury House

Варіанти фундаментів для будинків з сип-панелей: який вибрати?

 Підстава будівлі є найважливішим елементом конструкції. Нерідко витрати на фундамент перевищують чверть всіх витрат, передбачених на будівництво. Будинок з сіп-панелей у Києві відкриває певні можливості для економії, оскільки елементи опори мають невелику масу, надаючи менше впливу на підставу. В результаті будівельники можуть зупинитися практично на будь-якому з видів фундаменту.

Будинки за канадською технологією можна звести за індивідуальним замовленням. Фахівці компанії EurHome володіють багаторічним досвідом роботи, тому врахують геологічні особливості ділянки, а також додаткові побажання клієнта. Щоб гарантувати тривалу експлуатацію каркасного будинку, слід скористатися:

  • стрічковим;

  • плитним;

  • стрічковий;

  • свайним фундаментом.

У кожного фундаменту є як сильні, так і слабкі сторони, з якими слід ознайомитися перед прийняттям остаточного рішення.


СТРІЧКОВИЙ ФУНДАМЕНТ
Будинки з сіп-панелей України часто зводять на такій основі. Даний фундамент являє собою залізобетонну стрічку, яка заливається по периметру несучих стін. За допомогою стрічкового фундаменту вдається забезпечити рівномірний розподіл маси споруди, тому можна не переживати про такі явища, як просідання. Сіп-будинки можуть сміливо зводитися на стрічковому фундаменті, для якого навіть не потрібен котлован, необхідний при зведенні кам'яних і цегляних будівель.


Пальовий(геовінти) фундамент
Стовпчастий фундамент дозволяє підняти будинок з сіп-панелей над лінією ґрунту. Даний тип фундаменту добре зарекомендував себе в місцях підтоплення, де заплава річки знаходиться недалеко від місця будівництва нового будинку. Стовпчастий фундамент легко витримає sip-панелі, тому є економічним рішенням, що не припускає забезпечення додаткової гідроізоляції. У той же час фундамент не передбачає будівництво підвалів, що потрібно враховувати при виборі даного варіанту.


Плитний фундамент
При закладці такого фундаменту застосовуються монолітні залізобетонні плити. Вони формуються в момент заливки бетону під всією будовою, де попередньо встановлюють сталеві елементи. Будинки з сіп-панелей з таким фундаментом можна зустріти на піщаному ґрунті. Основу можна сміливо використовувати для будівництва будинків з різною конфігурацією. Плитний фундамент одночасно буде основою для підлоги в будинку.

 

Пальовий(геовінти) фундамент
Канадський будинок з сіп-панелей можна зводити з використанням свайного фундаменту. Мова йде про спеціальні будівельні елементи, що нагадують стовпи з гострим кінцем. Технології монтажу припускають вкручування або забивання у ґрунт. У будь-якому випадку для створення фундаменту не обійтися без спеціального монтажного обладнання. Канадська технологія, будинок відповідно до якої ми завжди готові звести для своїх клієнтів, нерідко застосовується для будівництва на нестійких ґрунтах. У цьому випадку фундамент дозволить нівелювати недоліки подібного ґрунту. Така підстава може застосовуватися і при великогабаритному каркасному будівництві.


Підбиваючи підсумки
Канадська технологія цікава тим, що дозволяє скористатися будь-яким з існуючих варіантів фундаменту. Невелика вага збірної конструкції дає можливість успішно експлуатувати її на будь-якій підставі, якщо правильно підібрати фундамент відповідно до типу ґрунту. Для рівних ділянок зі звичайним ґрунтом можна вибрати стрічковий фундамент, який зміцнюється в місцях найбільших навантажень за допомогою бетонних паль. Канадські будинки стають все більш популярними в нашій країні, а фахівці компанії допоможуть здійснити мрію про власний комфортабельний котедж. Ми використовуємо у своїй роботі тільки ті технології, в надійності яких не доводиться сумніватися. З нашою допомогою будинки з сіп-панелей у Києві будуть зведені в стислі терміни при мінімальних витратах і трудовитратах.