ПРОЕКТИ БУДИНКІВ ІЗ СІП ПАНЕЛЕЙ

icon-sip-dom-2.png

ЩО ЧЕКАЄ НА ВЛАСНИКА БУДИНКИ З СІП-ПАНЕЛЕЙ?

У сучасному світі будинки з sip панелей стають все більш затребуваними завдяки тим високим експлуатаційним якостям, якими вони володіють. Завдяки високим теплотехнічним характеристикам панелі виглядають більш вигідним рішенням, якщо порівнювати їх з газобетоном або іншими будматеріалами. З настанням зимового сезону будинок з сіп панелей, проекти якого можна знайти на нашому сайті, дозволить економити серйозну суму на опаленні. Причина полягає в повній герметичності конструкції.

Для опалення котеджу, розміри якого не перевищують 100 кв. м, буде потрібно встановити єдиний електричний обігрівач на 3 кВт. В результаті витрата енергії на обігрів буде значно меншою, якщо порівнювати сіп будинки і традиційні варіанти з цегли і дерева. Мінімальна витрата енергії для опалення будинку передбачає, що електроенергії буде цілком достатньо, щоб підтримувати оптимальну температуру всередині. Будівництво сіп будинків забезпечить серйозну економічну вигоду, яка змушує все більше людей задуматися про подібне рішення. Якщо ділянка розташована далеко від газового трубопроводу, то його власникам доводиться прикладати чимало зусиль, щоб забезпечити комфорт в опалювальний сезон. Споруда будинку з сіп панелей дозволить уникнути безлічі проблем, так як підключити котедж до електрики простіше, ніж підвести до нього газ, або постійно закуповувати альтернативні джерела енергії.

Конструкційно сіп панелі будинку влаштовані таким чином, щоб виключити накопичення тепла. Це означає, що в зимовий період відбувається тільки обігрів повітря без необхідності підтримувати температуру стін. На сіп панелі ціна за м2 залишається демократичною, що для багатьох покупців виявляється вирішальним аргументом на їх користь.

Багато замовників намагаються знайти будматеріали, які забезпечать максимальну герметичність котеджу. Домокомплект з сіп панелей в цьому відношенні також залишається одним з найкращих варіантів, так як в процесі монтажу вдається уникнути утворення щілин. З'єднання окремих блоків конструкції здійснюється за принципом шип-паз. Зовнішні стіни більше не матимуть містків холоду. Легкі сіп панелі від виробника не даватимуть усадку або деформування з часом, тому герметичність залишиться на потрібному рівні навіть через десятиліття експлуатації котеджу.

Додатковою перевагою для покупця є те, що наповнювачем панелей виступає пінополістирол. СІП панельні будинки не будуть накопичувати вологу, тому теплоізоляційні якості при різкій зміні погоди ніяк не погіршають. Висока герметичність стін в панельних будинках передбачає установку вентиляційної системи, що відповідає за свіже повітря в приміщеннях. Будиночки з сіп панелей взимку споживають трохи більше тепла, так як обігрівачу доводиться постійно компенсувати температуру холодного вуличного повітря до кімнатних значень. Щоб знизити енерговитрати, зазвичай користуються рекуператорами, що дозволяють розігріти вхідне повітря завдяки тепловій енергії, отриманої від відпрацьованого повітря.

Купити домокомплект з сіп панелей буде вигідним рішенням незалежно від регіону, в якому ви проживаєте. Матеріал відрізняється низькою теплопровідністю, тому може експлуатуватися в екстремальних умовах, коли неможливо використовувати інші будівельні технології. Ми підготували різні проекти одноповерхових будинків з сіп панелей, які допоможуть вам створити будинок мрії. Обраний котедж може використовуватися як для постійного проживання, так і виконувати роль дачного будиночка. Замовивши сіп панелі від виробника вам більше не доведеться переживати про якість матеріалів. Наші майстри добре знають, як підготувати комплект блоків, щоб будівництво будинків сіп панелі вдалося завершити раніше встановлених термінів.