ПРОЕКТИ ТАУНХАУСІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ З СІП ПАНЕЛЕЙ

icon-sip-dom-2.png

Побудувати або купити таунхаус

Чимало сучасних людей мріють про те, щоб обзавестися будинком замість звичайної квартири або заміського будинку. Таке придбання має кілька важливих переваг. Покупець отримує власний будинок з невеликою ділянкою землі, що дозволяє проводити час на відкритому повітрі. Канадський будинок з сіп-панелей можна зводити на ділянці, якщо його розміри складають хоча б 4 сотки. Це забезпечить серйозну економію коштів.

Для будівництва або купівлі такого будинку особливо вигідно залучати друзів і родичів. В цьому випадку у вас з'явиться можливість забезпечити себе приємними сусідами і разом облаштувати прилеглу територію. Будинок з сіп-панелей також може називатися дуплексом або триплексом, що залежить від кількості сімей, котрі в ньому проживають. У процесі планування і будівництва таунхауса завжди використовується традиційне планування, в якому основним елементом конструкції є блок. У процесі планування можна зробити один блок більше, а другий менше, виходячи з побажань замовника.

Будинки з сіп-панелей ідеально підійдуть для батьків, яким буде комфортно в меншій частині, в той час як молода сім'я з дитиною отримає більшу частину. Такий варіант зручний для вирішення житлового питання, коли в родині є відразу кілька поколінь. Будинки з сіп-панелей в Україні дозволяють побудувати житло для дружньої сім'ї, в якій всі її члени отримають необхідну вільну площу, при цьому ніхто нікому не заважатиме.

Інвестиції в будівництво таунхаусів завжди вигідні

Канадська технологія, будинок по якій завжди готові звести наші фахівці, стане ідеальним вибором для більшості людей, які думають про своє майбутнє. Купуючи невелику ділянку землі, ви можете вкласти порівняно невелику суму, а через 6 місяців швидко збільшити достаток, продавши новий житловий будинок співвласникам таунхауса. В даному випадку будинки з сіп-панелей Київ особливо вигідні, так як можна самостійно вибрати сусідів. На етапі проектування таунхауса ви можете змінити конструктив будівлі. Багато замовників прагнуть зміцнити несучі елементи конструкції, для чого достатньо вибрати панелі товщиною 200 мм. Будівництво з сіп-панелей цікаво ще й тому, що дозволяє збільшити енергоефективність.

Якщо ви давно мріяли жити з друзями в одному будинку, то за допомогою таунхауса цю мету дуже легко здійснити. Краще вибирати сіп-панелі, виробництво яких здійснюється з використанням інноваційних технологій. В цьому випадку ви будете впевнені в тому, що конструкційні елементи будуть досить міцними і довговічними, щоб витримати високі навантаження. Чим товщі панелі, тим комфортніше буде перебувати в будинку в зимовий період. Будинок з сіп-панелей Київ товщиною в 200 мм буде економити ваші кошти, які раніше доводилося витрачати на опалення.

Збираючись будувати будинок на продаж, можна зупинитися на варіанті з панелями товщиною в 160 мм. Такий будівельний матеріал дозволить в результаті отримати справжній енергозберігаючий будинок. Європейська практика показує, що енергозбереження в процесі будівництва таунхаусів завжди залишається на першому місці. Будинок за канадською технологією стане вигідним рішенням, якщо для його виробництва використовуються панелі з пінополістиролу Neopor. Не варто забувати про можливість замовити домокомплекти EurHome , щоб значно прискорити зведення.